Register

A password will be e-mailed to you.

Po týždňovej odmlke je tu nový videoblog. Koniec roku sa nezadržateľne blíži, máme za sebou posledné veľké ohlásenia, taktiež sa už nedočkáme žiadnej novej AAA hry, no zaujímavých informácií sme mali za posledné dva týždne dostatok. Ak chcete zistiť všetko podstatné z herného sveta, o čom sme vás neinformovali článkom, najnovší videoblog je tým správnym riešením.

V úvode videa si v krátkosti môžete pozrieť prehľad ôsmych titulov, ktoré sme pre vás v redakcii vybrali. Tentokrát trochu v pozmenenej forme, čiže jasne, stručne a výstižne (čiže názov hry, platforma a priemer hodnotení). Po releasoch vám prezradíme zaujímavé informácie, ktoré sa nestihli dostať na našu stránku v písanej podobe. Ako sa hovorí, to najlepšie na záver, a preto sa možno dozviete niečo nové o pokračovaní Half-Life 2: Episode 2.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky