Register

A password will be e-mailed to you.

Pokračovanie vynikajúcej stratégie XCOM je na trhu iba niekoľko dní, no nadšenie neskrýva azda nikto. Vynikajúce známky v zahraničných recenziách, taktiež chvála od samotných hráčov je jasným dôkazom, že Firaxis Games pripravili pre priaznivcom stratégií skutočnú bombu.

V našej redakcii už XCOM 2 samozrejme taktiež máme, predsalen sme si nemohli nechať ujsť dlhoočakávaný titul. Práve v týchto chvíľach prebieha jeho recenzovanie, no skôr ako vyriekneme konečný ortieľ, sme si pre vás pripravili trailer, ktorý je kompletne vytvorený v našej réžii.

Samozrejme by sme radi vedeli Váš názor na trailer a či máte o obsah tohto charakteru záujem. Iste, trailer recenziu nenahradí, ak sa pýtate kde to viazne, no pri rozsiahlosti a komplexnosti tohto titulu je potrebné na podrobnú analýzu viac času. Nemusíte však zúfať, finálny verdikt sa dozviete už v priebehu najbližších dní.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky