Register

A password will be e-mailed to you.

Na novej akčnej adventúre z univerza Tomb Raider sa pracuje v štúdiu Crystal Dynamics s podporou spoločnosti Amazon v engine Unreal 5. Hlavným dizajnérom tímu je Jeff Ross, ktorý predtým viedol vývoj hry Days Gone v Sony Bend.

Nový Tomb Raider sa má odohrávať v otvorenom svete a Lara v ňom bude často využívať motorku. Aspoň to tvrdí leaker V Scooper, podľa ktorého sa dočkáme otvoreného sveta zasadeného do Indie. Lara tu bude jazdiť na motorke a k dispozícii bude mať padák a svoje horolezecké schopnosti.

Mapa je opisovaná ako rozsiahla. “Predstavte si stretnutia s tigrami, leopardmi, obrovskou faunou a prostrediami, ako sú džungle, zasnežené hory, útesy, púšte… potenciál je úžasný,” hovorí leaker o prostredí rozmanitej Indie. Príbeh sa bude odohrávať v severnej Indii, ktorú postihla prírodná katastrofa, ktorá odhalila ruiny a artefakty starovekého cisára Ašóku. Lara musí pri hľadaní týchto vzácnych a mocných relikvií súperiť so Spoločnosťou nájazdníkov a ďalšími súpermi.

Prvé oficiálne informácie by sme mali dostať už čoskoro, keďže hra by mala vyjsť v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov pre PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Komentuj!