Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť ASUS dnes predstavila notebook Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition, ktorý vznikol v spolupráci so streetwearovou módnou značkou A BATHING APE® (BAPE® ). Limitovaná edícia notebooku zaujme nadšencov streetwearu aj technicky zdatných jednotlivcov. Svetová premiéra bola streamovaná, keďže ide o vôbec prvý rad notebookov vybavených exkluzívnym kamuflážnym vzorom BAPE® .

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition má trendovú estetiku inšpirovanú ikonickým maskáčovým dizajnom BAPE® . Kamufláž v dvoch podmanivých farebných vyhotoveniach – zelenej a modrej zdobí aj figúrku, myš, tašku a súbor nálepiek, ktoré sa dodávajú ako neoddeliteľné príslušenstvo.

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition púta vzhľadom, ale stále zostáva najmä výkonným zariadením s certifikáciou Intel® Evo a s procesorom 13. generácie Intel Core i9-13900H, ktorý garantuje bezkonkurenčnú rýchlosť a efektivitu. 16 GB pamäte LPDDR5 a ohromujúci 2,8K 120 Hz displej OLED sú zárukou vizuálne pohlcujúceho a responzívneho zážitku. S batériou s výdržou 75 Wh používatelia zvládnu úlohy bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Bezkonkurenčný štýl a inovácie

Spoločnosti BAPE® a ASUS dokazujú, ako si vážia svoje komunity a zároveň ako sa v tejto spolupráci môžu organicky prelínať móda a technológie. „Partnerstvo ASUS Vivobook a A BATHING APE® zachytáva esprit streetwearu a posúva hranice dizajnu. Je to debut prvého notebooku BAPE® a zároveň prvého notebooku inšpirovaného streetwearom v našej sérii Vivobook,“ povedal Galip Fu, globálny marketingový riaditeľ divízie Consumer PC spoločnosti ASUS.

Limitovaná edícia Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition je k dispozícii ako modrý balík s notebookom Cool Silver a zelený balík s notebookom Midnight Black. Oba majú kovové veko so zložitým lineárnym kamuflážnym vzorom BAPE® x ASUS. Reflexný prívesok s logom im dodáva diskrétny a prémiový akcent. Exkluzívne dizajnové prvky BAPE® sú na touchpade, spodnej časti zariadenia a v oblasti opierky dlaní. Tieto výrazné prvky dodávajú notebooku jedinečný vzhľad limitovanej edície.

Exkluzívne príslušenstvo

Aby vyvolal ozajstný „wow“ efekt, Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition sa dodáva s exkluzívnym balíkom príslušenstva s modrou alebo zelenou kamuflážou. Tento podmanivý dizajn vznikol špeciálne pre túto spoluprácu a základom je klasický kamuflážny vzor BAPE® ABC. Do vzoru je plynulo integrovaný aj názov ASUS Vivobook a prezentuje tak harmonické spojenie identít oboch značiek. Obľúbené figúrky BABY MILO® Friends vnášajú do projektu radosť a rozmarnosť a samotná ikonická postavička BABY MILO® drží Vivobook ako odkaz na produkt.

Kamuflážový dizajn zdobí aj tašku, ktorú vytvorili ASUS Design Center a BAPE®. Vďaka otváraniu 180° a viacerým vreckám má taška prehľadný úložný priestor na myš, napájací adaptér a ďalšie príslušenstvo.

Kompaktná myš má vymeniteľné vrchné kryty: každý balík má jeden čierny kryt a modrý alebo zelený kryt podľa farebného vyhotovenia notebooku.

Spolupráca značiek ASUS Vivobook a BAPE prináša používateľské zážitky v detailoch, akcent individuality aj šarm limitovanej edície. Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition tak presahuje rámec štandardného notebooku, pretože ponúka exkluzívne príslušenstvo aj sofistikované dizajnové detaily.

Práca a zábava jednoducho

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition oslovuje nielen milovníkov trendov a streetwearu, ale je predovšetkým výkonným zariadením pre širokú škálu úloh, či už ide o prácu, štúdium alebo hranie hier.

Displej OLED NanoEdge s rozlíšením 2,8K a frekvenciou 120 Hz posúva vizuálne imerzívny zážitok do ďalšej úrovne. Vďaka pôsobivému rozlíšeniu a vysokej obnovovacej frekvencii si používatelia vychutnajú ohromujúci obraz so živými farbami, ostrými detailmi a plynulým pohybom. Či už pracujete na graficky náročných projektoch, sledujete filmy alebo hráte hry, displej zaručuje imerzívny a podmanivý zážitok.

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition poháňaný až osemjadrovým procesorom Intel® Core i9-13900H poskytuje výnimočný výkon a rýchle reakcie. Vďaka taktovacej frekvencii až 5,4 GHz bez problémov zvláda náročné úlohy, ako je napríklad strih videa či intenzívny multitasking. Vďaka výkonu a efektivite je procesor ideálny pre každého, kto vyžaduje rýchly a spoľahlivý výkon.

Notebook sa môže pochváliť pôsobivou batériou 75 Wh, ktorá zaručuje produktivitu bez častého nabíjania. Či už používatelia pracujú alebo študujú na diaľku, či si užívajú dlhé herné seansy, Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition bude držať krok s ich úlohami a zábavou.

Pri tom všetkom, čo zvláda, je notebook vďaka elegantnej a ľahkej konštrukcii ultra prenosný. Pokročilé pripojenia WiFi 6 (802.11 ax) a Bluetooth® 5.2, zabezpečujú bezproblémovú a vysokorýchlostnú konektivitu na online spoluprácu, streamovanie a hranie hier.

WOW spolupráca. Nadchne svet

Spolupráca ASUS Vivobook a BAPE® má osobitný význam, pretože BAPE® tento rok oslavuje 30. výročie vzniku. Vďaka spojeniu módnej estetiky so silným výkonom sú značky ASUS Vivobook a BAPE® pripravené nadchnúť svet.

Komentuj!