Register

A password will be e-mailed to you.

O štvrtom dieli fantasy RPG série Dragon Age sa už hovorí istý čas, no ešte nás čaká dlhá cesta, kým sa dočkáme finálneho výsledku. Ako to dopadne, je v tejto chvíli vo hviezdach, keďže štúdio Bioware už ani zďaleka nepredstavuje takú istotu ako kedysi. Dobrou správou je však aspoň to, že podľa dostupných informácií pôjde o výhradne singleplayerový zážitok.

To pritom nie je až také samozrejmé, ako sa môže zdať, Pôvodne totiž malo ísť o live service titul po vzore neúspešného Anthem, no vývojári na čele s vydavateľom EA prehodnotili pôvodné rozhodnutie. O tomto sa už začalo silne špekulovať v úvode roka, no až teraz sme sa viac-menej dočkali oficiálneho potvrdenia priamo od samotných tvorcov. Tí totiž vo svojom aktuálnom vyjadrení vyložene uviedli, že i naďalej usilovne pracujú na ďalšej singleplayerovej hre zo sveta Dragon Age. Vzhľadom na to ako dopadol už spomínaný Anthem, to asi viacerí privítajú, stále to však nezaručuje, že titul vo výsledku dopadne dobre. Momentálne sa však môžeme aspoň tešiť zo správneho smeru pri jeho vývoji.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Filmový a seriálový fanúšik, ktorý s hraním začal už niekedy dávno na klasickej 286 a PC ostal verný doteraz. Najviac ho napĺňa písanie a kreatívna tvorba.

Súvisiace príspevky