Register

A password will be e-mailed to you.

Poľská spoločnosť Techland sa pri príležitosti svojho 30. výročia rozhodla prezentovať na platformách GOG a Steam a učinila rozhodnutie, v rámci tejto svojej propagácie, darovať záujemcom svoje dve možno staršie, ale stále pozoruhodné herné tituly.

Štúdio Techland, ktoré aktuálne dokončuje očakávaný titul Dying Light 2, zvolilo za účelom svojej propagácie dve hry: Crime Cities na GOGu a Call of Juarez: Gunslinger na Steame.

Crime Cities je pozoruhodný aj tým, že ide o jeden z prvých titulov portfólia Techlandu. Žánrovo ide o sci-fi strieľačku, zasadenú do futuristického sveta, v ktorom zákon a poriadok ustúpil vlne teroru a zločinu. Crime Cities si môžete zaobstarať na GOG.com do 9.decembra 19:00 tohto roku.

V rovnaký čas, teda od 9. decembra 2021, bude zase pre zmenu na Steame zdarma dostupná westernová, tak trochu arkádová strielačka Call of Juarez: Gunslinger z roku 2013, ktorá do týchto chvíľ stále tvorí najnovší diel westernovej série. Mimochodom, k tomuto dielu je k dispozícii aj kvalitná slovenská lokalizácia, ktorú môžete získať na tomto odkaze.

Komentuj!