Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Štúdio Nightdive je už dlhšie známe najmä tým, že sa venuje hlavne vylepšovaniu starších klasických videoherných titulov. Po modernizácií klasickej akčnej hry Blood: Fresh Suply teraz prišlo na radu ďalšie zaujímavé oznámenie.

Prišlo k nemu behom streamovania dnes už legendárnej hororovej akčnej sci-fi hry System Shock, ktoré sa konalo pri príležitosti 20. výročia od jej vydania. Pôvodný System Shock 2 totiž vyšiel 11. augusta 1999 a odvtedy je stále považovaný za jednu z najlepších hier vôbec. Toto oznámenie možno nebolo príliš prekvapivé, pretože Nightdive Studios svojho času úspešne remasterovalo prvý diel. Pokiaľ sa tvorcovia rozhodnú ísť rovnakou cestou, ako v prípade prvého System Shocku, môžeme očakávať zmeny ako sú: vylepšenie ovládania, podporu vyšších rozlíšení a veľké množstvo prvkov, ktoré doteraz riešili iba fanúšikovské módy.

Na záver ešte pripomeňme, že okrem tohto remasteru je dlhší čas v príprave remake prvého dielu tohto kultového titulu a zároveň bol ohlásený System Shock 3 od štúdia OtherSide Entertainment. No u žiadneho z týchto titulov doteraz nemáme bližšie určený dátum vydania.

Komentuj!

komentárov