Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Vo filmovom priemysle je čoraz populárnejšie budovať rôzne univerzá. Niet sa čomu čudovať, veď Marvel Cinematic Universe je zlatou baňou, a tak sa na tejto vlne chcú zviesť aj ďalšie značky. Jednou z nich je aj hororové univerzum The Conjuring, ktoré sa aktuálne rozrastá o piaty film s názvom The Nun, u nás uvedený do kín ako Mníška.

Keďže horory máme radi, nenechali sme si tento snímok ujsť v kine. Po filmoch V zajatí démonov, Anabelle, V zajatí démonov 2 a Annabelle 2: Stvorenie zla tu teda máme Mníšku, ktorá nás oboznamuje s príbehom, ktorý má súvislosť najmä s filmom V zajatí démonov 2, keďže sa zameriava na démona Valaka. Ak máte radi toto univerzum, prípadne horory, potom si pravdepodobne nenecháte ujsť ani tento prírastok do série. Ak však náhodou s návštevou kina váhate, pomôcť vám môže recenzia nášho Mattyho, ktorý sa bol presvedčiť, či režisér Corin Hardy dokázal kvalitatívne nadviazať na predošlé snímky z The Conjuring univerza. Recenziu nájdete po kliknutí na nižšie priložený plagát k filmu.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky