Register

A password will be e-mailed to you.

Koniec roku sa nezadržateľne blíži a s ním aj vrchol hernej sezóny, a preto o novinky nie je núdza. Dôkazom je aj uplynulý týždeň, ktorý zo sebou priniesol množstvo nových, zaujímavých informácií, ktoré sme pre vás zhrnuli v našom týždenníku.

Ako už je v našom videoblogu zvykom, na začiatku si zhrnieme najzaujímavejšie nové hry tohto týždňa a po nich sa pozrieme na horúce novinky, ktoré rozvírili hladinu hernej scény. Ako aj po minulé týždne, informácii je dostatok, tak nestrácajme čas a poďme sa na ne spoločne pozrieť v nasledovnom videu.

Nezabudnite, vidíme sa opäť o sedem dní.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky