Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Telltale Games je v rámci hernej scény známa najmä vďaka adventúram, predovšetkým však vďaka hernému spracovaniu komiksu The Walking Dead. Ich zatiaľ poslednou hrou je príbehové spracovanie kultu menom Minecraft.

Zatiaľ čo ostatné série od Telltale Games (The Walking Dead, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands a Game of Thrones) sú medzi hráčmi i fanúšikmi prijímané poväčšinou kladne, u hry Minecraft: Story Mode situácia úplne ružová nie je. Prvá epizóda si držala pomerne slušné hodnotenia, no druhá epizóda svojou kvalitou skôr sklamala, čo sa odrazilo aj na hodnoteniach. Jednu vec však treba u Minecraft: Story Mode oceniť. Ide o pomerne pravideľné vydávanie nových epizód, za október a november už budú dostupné tri z piatich plánovaných častí, keďže bolo potvrdené, že tretia epizóda s názvom The Last Place You Look sa medzi hráčov prirúti už zajtra, t.j. v utorok, 24. novembra.

Epizodická adventúra Minecraft: Story Mode vychádza pre platformy PC, PS4, PS3, XBOX One, XBOX 360, mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Verzie pre handheld PS VITA a konzolu Nintendo WiiU majú naplánovné vydanie na budúci rok (pravdepodobne po vydaní všetkých epizód).

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky