Register

A password will be e-mailed to you.

Microsot dnes oficiálne vydal novú verziu svojej firmware aktualizácie pre Xbox One.

Ak ide o prinášanie nových funkcií do samotného Xboxu, Microsoft si dáva riadne na čas a nie je tomu inak, ani v tomto prípade (smutný emotikon).

Major Nelson, pod jeho twitter prezývkou, oznámil novú aktualizáciu veľmi stroho. Oficiálne zmeny, ktoré nový firmware prieniesol, si môžete prečítať na blogu, samotného Nelsona.

Túto novinku oznámil pravdepodobne preto tak stroho, pretože samotná aktualizácia toho moc neprináša. V podstate sa týka iba dvoch vecí.

Pripraví vašu konzolu na streamovanie obsahu na Windows 10, ktorý bude dostupný na stiahnutie zadarmo 29. júla a zároveň sprístupní spätnú kompatibilitu Xbox 360 hier, čo už je celkom podstatnejšia novinka.

Nelson dodáva, že jeho Xbox tím je primárne zameraný na celkovú zmenu grafického Xbox rozhrania/menu, ktoré by malo doraziť koncom tohto roka.

 

 

Zdroj: VG247, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky