Register

A password will be e-mailed to you.

Ktokoľvek kto prispeje minimálne 1$ na GameChanger Charity, dostane kópiu hry Deus Ex: Human Revolution.

V balíčku dostanete verziu hry Director’s Cut, ktorá obsahuje DLC Missing Link, upravené boss fighty a ďalšie vylepšenia.

V duchu Deus Ex tém, siahajúcich k slobode prejavu a posílenia myšlienky ľudskosti, si budete môcť vybrať spomedzi niekoľkých charít, medzi ktoré budú vaše peniaze rozdelené.

screenshot_ps3_deus_ex_human_revolution_4_36105

„Zvolte si sami zo zoznamu charít, na ktoré chcete prispieť a aj vaša vlastná voľba môže mať dopad na lepšie zajtrajšky pre ľudstvo! Vaše rozhodnutie môže priniesť šťastie do života iných!“ dodáva stránka GamerChanger Charity.

Zoznam obsahuje tieto charitatívne organizácie:

Asociácia pre liečbu Leukémie a Rakoviny 

Nadácia pre ochorenie predčasného starnutia

Zázraky pre deti

Nadácia pre ochorenie rakoviny lebečných a chrbtových kostí

Každý prispievateľ môže obdržať maximálne dve kópie hry. Ak sa rozhodnete prispieť, tak začiatkom Júla obdržíte e-mail, kde budú opísané inštrukcie, ako môžete získať vašu digitálnu kópiu hry.

Zatiaľ čo nepoznáme vydanie pokračovania tejto kultovej akcie nazvanej Deus Ex: Mankind Divided, môžete prispieť svojou troškou a urobiť tak ľudom trpiacim ťažkým ochorením, trošku krajší deň. Za odmenu dostanete perfektnú hru, nabušenú hodinami augmentovanej virtuálnej reality.

 

Zdroj: IGN, Vlastný

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky