Register

A password will be e-mailed to you.

V prípade PlayStation 4 sme každú chvíľu dostávali možnosť zakúpiť si rôzne tematické limitované edície, no aktuálna generácia je v tomto smere, minimálne doteraz, pomerne chudobná. Ak nerátame edíciu s motívom Final Fantasy XVI a spoluprácu s LeBronom Jamesom, zatiaľ žiadna first-party hra od PlayStation Studios nedostala limitovanú tematickú edíciu. To sa však s príchodom Marvel’s Spider-Man 2 zmení.

Okolo novinky od Insomniac Games je v posledných hodinách rušno. Na PlayStation.Blog sa totiž neobjavil iba obsiahly článok s novými informáciami a príbehovým trailerom, ale aj oznámenie limitovanej edície PlayStation 5 a DualSense ovládača s motívom Marvel’s Spider-Man 2. Bundle bude k dispozícii od 1. septembra, pričom v balení nájdete okrem tematickej PS5 a DualSense ovládača aj voucher na Marvel’s Spider-Man 2 v štandardnej edícii. Pochopiteľne, i keď si titul aktivujete vopred, sprístupní sa až v deň vydania, to jest 20. októbra.

A teraz ešte skvelá správa pre hráčov, ktorí už PS5 vlastnia – tematické bočnice a DualSense ovládač bude možné zakúpiť aj samostatne, čiže nie je nutnosť kupovať celý bundle, ako tomu bolo v prípade tematických konzol PlayStation 4. Predobjednávky budú v zahraničí spustené 28. júla (u nás sa môže situácia líšiť – po potvrdení od Sony vás budeme informovať), takže ak máte záujem, určite si svoje kópie objednajte vopred, veľké množstvo kusov u nás asi k dispozícii nebude (ak vôbec nejaké).

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!