Register

A password will be e-mailed to you.

Titul Fort Solis už od oznámenia pôsobí zaujímavo, najmä ak ste fanúšikom sci-fi a máte radi tajomno a horor. Na odvrátenej strane Marsu totiž budeme skúmať rozľahlú pevnosť Solis, na ktorej sa odohral nejaký incident.

Podľa vývojárov pôjde o strhujúci príbehový thriller, ktorého všetky prvky HUDu sú spracované v rámci sveta pre podmanivý a nerušený zážitok. V hre nebudú prítomné žiadne prestrihy a načítavacie obrazovky, čo je vítané, najmä z pohľadu atmosféry. Hlavným hrdinom bude Jack Leary, ktorý prišiel na stanicu vyšetriť nahlásený poplach a už podľa nižšie priloženého traileru je zrejmé, že pôjde o život. Zatiaľ nevieme kedy presne hra vyjde, no aktuálny plán znie tretí kvartál tohto roku, pričom po novom sa k PC platforme pripojila i verzia pre PlayStation 5.

Zdroj: Push Square

Komentuj!

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky