Register

A password will be e-mailed to you.

Halo Infinite malo byť, napriek dostupnosti aj pre Xbox One, launch titulom pre konzoly Xbox Series X|S, avšak negatívna odozva na ukážku z hrania a nutnosť dopriať vývojárom viac času na vývoj zapríčinili, že najnovší príspevok do série dorazí až tento rok, konkrétne 8. decembra. Pôjde tak o jednu z posledných hier tohto roku.

S blížiacim sa dátumom vydania začína pomaličky silnieť i mediálna kampaň, pričom bolo možné si titul i zahrať v rámci multiplayerového testu, ktorý sa konal nedávno. Ohlasy od hráčov boli pozitívne, takže dodatočný čas na vývoj padol, zdá sa, na úrodnú pôdu. Teraz tu ale máme ukážku prezentujúcu príbehovú kampaň, v ktorej síce bude počas vydania absentovať kooperácia a ray-tracing (tie autori dodajú v aktualizáciách), no konečne z nej vidíme nové zábery.

Zdroj: Xbox YouTube

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky