Register

A password will be e-mailed to you.

Na tlačovej konferencii Microsoftu na sme sa tento rok na E3 dočkali aj oznámenia zaujímavo pôsobiaceho hororu. Konkrétne sa jedná o titul nazvaný Blair Witch, v ktorom sa vydáme hľadať strateného chlapca.

Blair Witch má pod kontrolou známe poľské štúdio Bloober Team, ktoré len nedávno vydalo druhý diel úspešného hororu Layers of Fear. Hra sa na prvý pohľad uberá v stopách série Outlast, aspoň podľa nového traileru, ktorý si môžete rovno pozrieť. Blair Witch bude podľa všetkého stavať na mrazivej atmosfére a zrejme nebude núdza ani o rôzne nadprirodzené javy.  First Person štýl hre rozhodne sedí a zdá sa, že by mohlo ísť o ďalšiu trefu do čierneho. A dobrou správou je, že sa dočkáme už čoskoro, Blair Witch totiž vychádza 30. augusta 2019 na PC a Xbox One. PlayStation 4 verzia tak v tomto prípade absentuje.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky