Register

A password will be e-mailed to you.

V deň E3 konferencie Microsoftu bolo potvrdené, že Hidetaka Miyazaki a George R. R. Martin spolupracovali na vytvorení nového fantasy sveta a tým pádom aj novej, doposiaľ nepredstavenej, hre. To sa vo večerných hodinách potvrdilo a Elden Ring tak bolo predstavené prostredníctvom bizarného CGI traileru. 

Pokiaľ ste očakávali ukážky z hry, či rovno nezostrihaný gameplay, sklameme vás. Jedná sa výhradne o predstavujúci trailer, ktorý nás v hádankách uvedie do sveta a v podstate nič konkrétneho neprezrádza. Môžeme usúdiť, že ide o azda najviac bizarnú štylizáciu autorov z FromSoftware, ktorá kombinuje zvláštnosť Japonska a fantasy stredoveku. Tento fakt je pomerne prekvapujúci vzhľadom k spracovaniu Bloodborne, Sekira alebo aj Dark Souls. Podstatnú úlohu budú nejakým spôsobom zohrávať horné končatiny ľudského tela, teda ruky.

Ďalej vieme s istotou povedať, že mýtický Elden Ring je niekým alebo nejakou temnou silou zničený a to má očividne neblahé následky. Svet sa stane temnejším, nepriateľské sily začnú devastovať kráľovstvá alebo nastane obrovská kataklizma? V príbehu, ktorý tvorili dvaja žánrovo znalí autori je naozaj ťažko povedať, keďže ako Hidetaka prekvapuje svojimi hrami, tak George Martin knižnými príbehmi. Je otázne ako bude vyzerať výsledok ich trojročnej práce. Mnohých z vás určite zaujíma dátum vydania, keďže sa môže zdať, že Elden Ring súčasnú generáciu konzol minie. Posledné sekundy ukážky dávajú jasne na známosť, že vyjde ako na PC, tak aj PlayStation 4 a Xbox One. Tým pádom si ho stihnú zahrať i majitelia súčasných konzol a jeho plnohodnotné predstavenie by nemuselo byť až tak ďaleko.

Komentuj!