Register

A password will be e-mailed to you.

Značka Trials je medzi nami už od roku 2000 a za ostatnú dobu si dokázala získať početnú základňu fanúšikov. Od tej doby sa pravidelne vracia s novými pokračovaniami, pričom na to najnovšie sa pozrieme v dnešnej videorecenzii.

Po päťročnej pauze sa séria Trials vrátila na herné obrazovky s príspevkom Trials Rising. Ten nadväzuje na Trials Fusion z roku 2014, ktorý si od kritikov a i fanúšikov odniesol dobré hodnotenia. Novinka sa snaží vylepšiť zabehnutý koncept a posunúť značku kvalitatívne zase o krok ďalej. Ako sa to vývojárom zo štúdia RedLynx podarilo, vám prezradím vo svojom verdikte.

Hru na recenziu poskytla spoločnosť

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky