Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Pomaly nastáva čas vianočných sviatkov, čiže v hernom svete to prakticky znamená to, že množstvo titulov bude k dispozícii na určitú dobu zdarma. Steam, gigant na poli distribútorov digitálnych hier, dlho neváhal a preto ponúka rovno dve hry úplne zdarma. 

O jednom z nich sme vás už pred nejakou dobou informovali. Ide o Sins of a Solar Empire: Rebellion. Fanúšikovia o ňom tvrdia, že ide snáď o najlepšiu vesmírnu stratégiu, ktorá vám umožňuje preskúmať veľké množstvo sústav, planét a galaxií. Vašou úlohou je nadväzovať vzťahy s ostatnými frakciami, utvárať spoločenstvá, bojovať s nepriateľmi, obsadzovať, no i zbierať suroviny a stávať nové jednotky, lode, či stanice.

Druhým ponúkaným titulom je takzvaný Geneshift. Jedná sa o hru, ktorá spadá do v súčasnosti najpopulárnejšieho žánru, teda do Battle Royale. Hra je priamo a neskrývane inšpirovaná prvými dvomi dielmi série Grand Theft Auto. Celý počin vidíte z takzvaného top down pohľadu a vašou úlohou je pohybovať sa po veľkej mape, hľadať vozidlá, lepšie zbrane, no a v prípade, že dôjde na stret s protivníkom, rozdrviť ho na drobné kúsky krvavého mäsa ešte predtým, ako stihne zareagovať. Po smrti sa navyše môžete respawnovať ako zombie a skúsiť získať vybavenie pre nadchádzajúce kolo, prípadne zabiť nejakého hráča, čo vám umožní znova sa vydať do zbesilých a neľútostných bojov.

Geneshift dokonca obsahuje aj príbehovú kampaň, ktorá pripomína staršiu strieľačku Alien Shooter, prípadne Theseus – Return of the Hero, ktoré pochádzajú od autorov zo Sigma Team. To v praxi znamená, že na vás útočia obrovské hordy protivníkov a vy ich musíte zmasakrovať, pričom je dostupná aj kooperácia až pre štyroch hráčov. Bohužiaľ, táto kampaň je súčasťou kompletnej edície, za ktorú si však už musíte zaplatiť. Tento stiahnuteľný obsah môžete momentálne pri tridsaťpercentnej zľave získať za 5,73 €. Počin sa stále nachádza v Early Access, no a teší sa veľmi dobrým hodnoteniam a hráčskym ohlasom. V prípade, že vás zaujal prvý, či druhý titul, môžete ich získať priamo prostredníctvom Steamu. Obe akcie budú zhodne ukončené 19. decembra 2018.

Komentuj!

komentárov