Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Avalanche Studios momentálne pracuje na štvrtom pokračovaní svojho šialeného sandboxového titulu Just Cause 4. Ten nás zavedie do fiktívneho mestečka Solis nachádzajúcom sa v južnej Amerike. A na tlačovej konferencii Square Enix, vydavateľa titulu, sme sa dočkali o niečo väčšej prezentácie.

V Just Cause 4 sa Rico Rodriguez postaví proti odboju hovoriacemu si The Black Hand. Jedná sa o súkromnú armádu, ktorá bude mať pod palcom celé územie. pokračovanie populárnej značky beží na úplne novom Apex Engine, vďaka ktorému v budeme môcť vychutnávať v rámci masívneho sveta vylepšenú fyziku a ešte krajšiu grafiku. Mapa nám opäť ponúkne mestá, dediny, lúky, hory, sneh, púšť, avšak chýbať nebude ani džungľa. Okrem toho sa v hre objaví aj zver. Veľkou novinkou sú prírodné pohromy, ako tornáda, púštne búrky či fujavice. Základný kameň hrateľnosti však zostáva stále rovnaký, a to vyblázniť sa ako to len ide. Just Cause 4 vychádza 4. decembra 2018pre PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Iba pár hodín po tlačovke Square Enix sa uskutočnila PC Gaming Show, kde sme si podrobnejšie mohli pozrieť schopnosti nového enginu.

Zdroje: tlačová konferencia Square Enix, tlačová konferencia PC Gaming Show

Komentuj!

komentárov