Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Na minuloročnej E3 konferencii Ubisoft predstavil komunitný program Space Monkeys, pomocou ktorého sa hráči môžu podieľať na vývoji Beyond Good and Evil 2. Tentokrát majú členovia programu možnosť hlasovať, aké prostredia by chceli v hre vidieť.

Stačí sa registrovať do programu Space Monkeys, kde môžete prispieť svojou trochou do procesu tvorby hry. Michel Ancel sa pýta hráčov na oficiálnych stránkach hry a sám píše svoje vlastné nápady.

• Utajené pirátske skrýše na asteroidoch, vo vesmírnych prístavoch či v spiacich sopečných kráteroch
• Čierne trhy v mestských slumoch
• Zradné tunely po tažobnej činnosti
• Lesnaté údolia plné tajuplných chrámov
• Legendárne poklady ukryté v nezmapovaných zákutiach galaxie

V komentároch už sa objavili zaujímavé nápady, napríklad veľa ľudí by chceli vidieť mesto s atmosférou, akú mal film Blade Runner. Iní by chceli vidieť napríklad podmorské mesto, alebo drsnú džungľu plnú nebezpečných predátorov. Fantázii sa teda medze nekladú.

Pri tejto príležitosti Ubisoft priniesol aj tri nové artworky k hre.

Dátum vydania Beyond Good and Evil 2 zatiaľ nepoznáme, mala by však prísť na PC, PS4 a Xbox One. O verzii pre Switch sa zatiaľ nič nevie.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Som fanúšikom čistej hrateľnosti, milujem takmer všetky žánre, od RPG, cez stratégie, až po riadne adrenalínové FPS. Medzi moje najoblúbenejšie série patrí Diablo, Age of ,,všeličo", Shadow Warrior či Dark Souls. Z novších hier som v poslednej dobe prepadol The Division. No a špeciálne miesto v mojom hernom rebríčku ma séria s Geraltom z Rivie od poľských CDPR.V súkromnom živote sa venujem plastikárskemu priemyslu, rodine a svojej milovanej Alfe Romeo 159.

Súvisiace príspevky