Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Creative Technology Ltd oznámila dostupnosť aplikácie Sound Blaster Connect pre vodeodolné prenosné Bluetooth reproduktory Creative Muvo 2 a 2c, kde užívatelia získajú kontrolu nad svojím reproduktorom z každého iOS alebo Android zariadenia.

Majitelia smartfónov a tabletov budú mať pohodlný prístup k zoznamu skladieb uložených na microSD karte a možnosť prepínať sa medzi jednotlivými zdrojmi na reproduktoroch Creative Muvo 2 a 2c

Aplikácia Sound Blaster Connect pre Creative Muvo 2 a 2c
umožní prehliadanie skladieb na MicroSD karte a prepínanie medzi zdrojmi zvuku

Kľúčové vlastnosti aplikácie Sound Blaster Connect pre celú sériu reproduktorov Muvo 2

  • Zobrazenie a výber skladieb na microSD karte

Užívatelia teraz môžu vidieť názvy skladieb v zozname aplikácie Sound Blaster Connect v ich chytrom zariadení. To umožňuje užívateľom jednoducho si prechádzať skladby a vybrať si tú, ktorú chcú počuť, a to všetko z pohodlia svojho gauča.

  • Prepínajte sa pohodlne medzi zdrojmi zvuku

Aplikácia Sound Blaster Connect umožňuje používateľom pohodlne prepínať zdroje zvuku bez toho, aby sa museli dostať k reproduktorom. Jednoduchým výberom na mobilnom zariadení si môžu užívatelia zvoliť prehrávanie cez Bluetooth z inteligentného zariadenia, AUX-in z hudobného prehrávača, USB audio z počítača alebo skladby z vloženej microSD karty.

Dostupnosť

Sound Blaster Connect pre reproduktory Creative Muvo 2 a 2c je dostupná k stiahnutiu zdarma na App Store a Google Play.

Pre viac informácií o reproduktoroch Creative Muvo 2 a 2c, navštívte prosím webovú stránku cs.creative.com.

Komentuj!