Register

A password will be e-mailed to you.

Spyro the Dragon na prvej generácii PlayStation a následne Ratchet & Clank pôvodne z PlayStation 2 zabezpečili, že štúdio Insomniac Games pozná každý jeden správny hráč. Pre XBOX One vytvorili farebnú akciu Sunset Overdrive, ktorá síce dieru do sveta neurobila, ale o hre väčšinou prevládali pozitívne názory. Vyzerá to tak, že autori plánujú skúsiť niečo nové, ako naznačuje tajomný teaser.

Na svojom YouTube účte zverejnilo toto štúdio teaser nazvaný „What’s Next?“, ktorý poukazuje na podmorské dobrodružstvo, ak sa teda Insomniac Games nepokúšajú o vodenie hráčov za nos. Z teaseru sa dá okrem podmorského prostredia vypozorovať grafická štylizácia, príjemný hudobný sprievod a dátum oficiálneho odhalenia, ktorý je stanovený už na 28. január, o 15:30 nášho času. Po odhalení Vám určite prinesieme bližšie informácie, zatiaľ si pozrite teaser a skúste v diskusii uhádnuť, čo si pre nás štúdio Insomniac Games pripravilo tentokrát.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky