Register

A password will be e-mailed to you.

Batman: Arkham Knight malo byť veľkolepé ukončenie „Arkham“ série od Rockstedy. Čiastočne sa tak aj stalo, ale iba na konzolách, kde sa o titul postarali priamo Rockstedy. Port pre PC dostalo za úlohu vytvoriť externé štúdio Iron Galaxy Studios, a ako už všetci vieme, PC verzia dopadla katastrofálne, pričom niektoré veci sa opravujú ešte dnes.

Amazon je špecialistom, čo sa úniku informácií a dátumov vydania týka. Raz francúzsky, raz nemecký, atď. Tentokrát sa Amazonu podarilo prezradiť vydanie kompletnej, tzv. GOTY edície Batman: Arkham Knight. Tá by mala doraziť už 17. marca, čo skutočne nie je ďaleko, pričom bude obsahovať všetky DLC, ako sa na GOTY edíciu patrí. Informácia nie je žiadnym veľkým prekvapením, nakoľko aj predošlé hry „Arhkam“ série túto edíciu obdržali, takže vydanie bola iba otázka času. Zaujímavá je ale stanovená cena, ktorá bude podľa Amazonu 39,99 €, čo je naozaj lákavá ponuka, pokiaľ ešte hru nevlastníte. Ako dôkaz koluje internetom nasledovný screenshot, ktorý poukazuje na prichádzajúcu „Sonder-Edition“:

1108x-1

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky