Register

A password will be e-mailed to you.

Už vo februári tohto roku bol Absolute Drift zadarmo v obchode Epic Store. Ak ste si túto hru vtedy nepridali do knižnice, lebo Epic Store nepoužívate alebo ste to nestihli, tak máte na to opäť príležitosť, keďže je hra opäť dostupná zadarmo na GOGu, a to po 48 hodín.

Absolute Drift je indie pretekárska hra od štúdia Funselektor Labs Inc. Ako už názov napovedá, tak pointou hry je najmä driftovanie, teda jazdenie v šmyku. Hrá ponúka 34 úrovní v 3 rôznych herných režimoch. Okrem toho budete mať v nej aj 6 áut na driftovanie.

Absolute Drift si môžete zadarmo aktivovať na GOGu, ale ponuka platí len do pozajtra, 19.6.2021, do 15:00.  

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky