Register

A password will be e-mailed to you.

Dnes sa skončil mesačný výpredaj na Epic Games Store, ale napriek tomu nás tento týždeň čakajú 2 ďalšie hry zadarmo. Tentokrát sú to Hell is other demons a Overcooked! 2.

Hell is other demons je akčná plošinovka s roguelike prvkami, v ktorej sa, už ako názov naznačuje, ocitnete v pekle, kde budete bojovať proti hordám démonov. Ide o retro ladenú záležitosť s frenetickou hrateľnosťou.

Druhou hrou je Overcooked! 2. S touto značkou sme sa už na Epicu stretli skôr, teda s prvým dielom, ktorý tu bol už dávnejšie taktiež zadarmo. Pokračovanie sa nesie v podobnom duchu. Môžete sa ale tešiť na vylepšený vizuál a mnoho ďalších nových prvkov. Čaká vás tak nové dobrodružstvo, na ktoré sa môžete vydať osamote alebo spoločne s priateľmi.

Táto ponuka platí do budúceho týždňa, 24.6.2021, do 17:00, tak ako sme už zvyknutí. Takže si môžete premyslieť, či dáte týmto hrám šancu, alebo si ich odložíte do Epic knižnice na horšie časy.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky