Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Days Gone patrí medzi najväčšie exkluzivity pre PlayStation 4 v tomto roku. Vydanie je naplánované na budúci týždeň, 26. apríla, avšak novinári a influenceri už hru majú k dispozícii. Niektorí dokonca dostali darom aj mimoriadne raritnú “Toolbox” edíciu, ktorá naozaj stojí za to.

V prípade spoločnosti Sony je bežnou praxou, že novinárom a influencerom poskytuje takzvané presskity svojich exkluzívnych titulov. V prípade prichádzajúceho počinu Days Gone od Bend Studio to však vyzerá tak, že tieto edície sú rovno dve. Na YouTube sa začali totiž objavovať prvé unboxingy, ktoré ukazujú “štandardný” presskit a aj ultra raritný influencer kit, ktorý dostal podobu skrinky na náradie. Ako táto edícia vyzerá a čo všetko v sebe ukrýva vám podrobne predstaví pravdepodobne najznámejší unboxing kanál na YouTube, a to TheRelaxingEnd.

Na záver už iba pripomíname, že Days Gone vychádza exkluzívne pre PlayStation 4 dňa 26. apríla 2019, pričom našu recenziu na tento titul si budete môcť prečítať deň pred vydaním, čiže 25. apríla.

Zdroj: YouTube

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky