Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Je to už nejaký čas, čo nám štúdio Bioware predstavilo ich online strieľačku z pohľadu tretej osoby s názvom Anthem. Tá sa zo začiatku javila veľmi nádejne, no po sérii gameplay záberov sa začalo hovoriť, či je to ten správny smer, ktorým sa má Bioware vydať.

Bioware však svojej novinke zjavne veria a sľubujú si od nej nemálo. Samotní hráči sú naopak prevažne skeptickejší, nakoľko z prezentovaných videí a materiálov necítiť žiadnu originalitu. No toto všetko môže byť v konečnom dôsledku, pochopiteľne, vykompenzované kvalitnou hrateľnosťou. Viac budeme môcť posúdiť už vo februári budúceho roka. Hneď v jeho úvode totiž vychádza demo a koncom mesiaca i plná verzia tohto očakávaného online titulu. Samotné vydanie je naplánované na 22 február 2019 a to na platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky