Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Hoci sa Ubisoft na svojej tohtoročnej E3 konferencii venoval mnohým novým očakávaným titulom, tak si chvíľku času ukradol aj stredoveký bojový titul s názvom For Honor. Okrem úplne nového módu sme sa dočkali aj špeciálnej akcie, vďaka ktorej môžeme získať For Honor úplne zdarma. 

Pokiaľ ste minulý rok úplne zmeškali vydanie For Honor, tak si ho môžeme v krátkosti predstaviť. Jednalo sa o ambiciózny projekt, v ktorom sme sa zhostili úlohy hneď troch frakcií. Rytierov, dobyvačných Vikingov a samurajov. Každá jedna z frakcií mala samostatnú kampaň s vlastnými originálne spracovanými misiami a, samozrejme, aj ikonický zbraňový arzenál a unikátny bojový systém. Práve ten bol veľmi chválený, nakoľko sa nejednalo iba o klasické stláčanie príslušných kláves ale Ubisoft sa pokúsil dať mu aj nejakú hĺbku, čo sa mu podľa mnohých recenzentov aj podarilo. V neprospech single-player kampane hrala najmä krátka herná doba, avšak titul bol primárne vytvorený pre multiplayer zážitok a preto dostal hneď niekoľko módov, ktoré hráči hrávajú dodnes.

Ponuka módov bude najnovšie obohatená o takzvaný Breach Mode, v ktorom sa proti sebe postavia hneď ôsmi hráči rozdelení do dvoch tímov. Jeden tím sa bude snažiť obrániť svoju pevnosť a odrážať útoky nepriateľských jednotiek, zatiaľ čo druhý bude plniť úlohu nekompromisného a po krvi lačného dobyvateľa. Spolu s módom prichádza do hry aj nová frakcia, ktorá je inšpirovaná starými čínskymi kultúrami. Mód aj frakcia budú súčasťou rozšírenia nazvaného For Honor: Marching Fire, ktorý by mal priniesť aj výrazné grafické vylepšenia. Dočkať by sme sa ho pritom mali už 16. októbra roku 2018.

Pri tejto príležitosti Ubisoft rozdáva For Honor: Starter Edition úplne zdarma. Táto edícia obsahuje v podstate všetko to, čo štandardná. To jest základnú kampaň, multiplayer módy, pričom jediný rozdiel je v tom, že online hru nezačínate s dvanástimi hrdinami ale len so šiestimi, avšak chýbajúcich bojovníkov môžete bezproblémovo získať bežným hraním. K získaniu hry môžete využiť priamo tento link, kde sa stačí len prihlásiť s vaším Uplay účtom, na ktorý bude titul následne zapísaný. Nezostáva nám teda nič iné, iba siahnuť po nabrúsenej samurajskej katane, vikingskej sekere alebo mocnom rytierskom meči a vydať sa na dlhé dobyvačné ťaženie.

Komentuj!

komentárov