Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Štúdio Capcom oznámilo, že 13. marca 2018 vyjde Devil May Cry HD Collection. Dočkáme sa ho na všetkých dôležitých platformách, teda PC, PlayStation 4 a Xbox One. Kolekcia bude obsahovať všetky prvé tri diely, teda konkrétne Devil May Cry, Devil May Cry 2 a Devil May Cry 3: Dante’s Awakening.

Táto kolekcia vyjde nielen v digitálnej, ale aj fyzickej podobe a cena by sa mala pohybovať okolo 30 eur v závislosti na danej platforme. V tejto kolekcii nie je zahrnutý nový reštart série DmC Devil May Cry z roku 2012, ktorý bol odklonom od pôvodného konceptu, ale prvé diely budú údajne vylepšené. To konkrétne znamená, že HD podobu dostanú tri hry: Devil May Cry (2001), Devil May Cry 2 (2002) a Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special edition (2006).

Za zmienku iste stojí fakt, že podobná kolekcia už v minulosti vyšla. Bolo to v apríli 2012, ale zahrať si ju mohli len majitelia PlayStation 3 a Xbox 360, pričom pôvodný vizuál zostal takmer nedotknutý. Avšak túto novú kolekciu si zahrajú už aj hráči na platforme PC a všetky tri diely už budú bežať pri 60 fps, spolu s údajne vylepšenou a zmodernizovanou grafikou. Zverejnené nové screenshoty však v tomto smere neprinášajú veľa optimizmu, pretože najmä textúry pripomínajú vydanie z roku 2012. Navyše podľa najaktuálnejších informácií ani táto verzia nedostane 4K rozlíšenie. Na ďalšie podrobnosti si teda musíme počkať, ale špekuluje sa, že vydanie HD Collection súvisí s blížiacim sa ohlásením regulárneho piateho dielu.

Komentuj!

komentárov