Register

A password will be e-mailed to you.

Po nočnom streame z Tom Clancy’s The Division pre Vás máme na dnes pripravený ďalší, no tentokrát v „rozumnejšom“ čase. Navyše bude stream komentovaný, na chate bude dostupný moderátor, ktorý odpovie na Vaše otázky, samozrejme ak budú k veci a rozumné.

Dnešný stream z očakávanej hitovky Tom Clancy’s The Division odštartujeme o 18:30 nášho času, ak sa nevyskytnú žiadne komplikácie, ako pád serverov UbiSoftu (čo sa stalo v noci, vďaka náporu hráčov z USA).

Stream plánujeme ukončiť v 22:00, takže si spoločne budeme môcť užiť tri hodiny gameplayu. Ak máte akékoľvek relevantné otázky, nachystajte si ich, určite sa o nich skúsime porozprávať.

E315_TCTD_Final_screenshot_Macys_213016

Nezabudnite, vidíme sa na našom Twitch účte o 18:30.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky