Register

A password will be e-mailed to you.

Vydanie Far Cry Primal je za rohom, takže sa nemožno čudovať pribúdajúcim informáciam o titule. Tvorcovia hre veria, takže po predošlom komunitnom streame usporiadali ďalší. Je možné, že si pozretím odhalíte niektoré herné mechanizmy, avšak pre ostatných je ti príležitosť pre rozhodnutie sa, či UbiSoftu prispejete kúpou titulu, alebo nie.

Nakoľko išlo o stream aj s autormi, nie je celá dĺžka venovaná iba gameplayu. Ak nemáte záujem o rozhovor, gameplay nájdete približne v čase 10:30, 28:03. a 51:14.

Okrem streamu UbiSoft pre pár dňami uverejnil hraný trailer, ktorý sa postupne presúva v čase od modernej vojny až do praveku, kedy sa odohráva aj najnovší Far Cry Primal.

Ak máte o hru záujem, môžete si titul predobjednať u nášho partnera ciernydrak.sk.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky