Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Ratchet & Clank sa teší obrovskej popularite už od prvého dielu. Nie je žiadnym tajomstvom, že Insomniac Games pripravujú reimagináciu prvého dielu z čias PS2. Počas dnešnej tlačovej konferencie autori ukázali nový gameplay a odhalili dátum vydania.

Nové prepracovanie prvého dielu tejto série nebude iba obyčajným remakeom. Oproti pôvodnej hre pribudnú nové planéty, zbrane (napr. pixelator) a vylepší sa hrateľnosť, aby titul spĺňal požiadavky roku 2016, kedy má nový Ratchet & Clank výjsť (presnejšie apríl 2016). Pozrite si nové gameplay zábery, na základe ktorých si môžete urobiť predstavu o kvalite grafického spracovania a hrateľnosti.

Okrem novej hry sa budúci rok dočkáme aj filmu Ratchet & Clank, s ktorým by mala byť hra prepojená, zatiaľ však nepoznáme podrobnejšie informácie.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky