Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Ace Combat je tu s nami už od roku 1992, kedy na automaty dorazil prvý diel s názvom Air Combat. V posledných rokoch séria upadala, o zmenu sa však tvorcovia pokúsia regulérnym pokračovaním, s číslovkou 7, ktoré podľa špekulácii malo byť predstavené na konferencii PlayStation Experience. Dohady sa ukázali ako pravdivé, hru predstavil oficiálny trailer.

Ace Combat 7 máme oficiálne predstavené, navyše bude obsahovať VR podporu pre PlayStation VR. Mnoho informácii sme sa nedozvedeli, no tvorcovia asoň ukázali odhaľovací trailer.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky