Register

A password will be e-mailed to you.

Battleborn od Gearbox Software sa na pulty obchodov dostane budúci rok. Počas PlayStation Experience 2015 priniesli tvorcovia nové informácie o bete, ktorá sa ako prvá dostane na PS4.

Učastníci beta testu dostanú rôzne bonusy, asi najväčším je postava menom Toby. Už skôr bolo predstavených pätnásť hrdinov, spomínaný Toby je postavou číslo šestnásť. Počas konferencie tvorcovia ukázali trailer, ktorý Tobyho predstavuje, poďme sa naň spoločne pozrieť.

Battleborn vznikol zo základov hry Brothers in Arms: Furious 4, ktorá bolá následne zrušená, nakoľko tvorcovia by chceli priniesť nový diel Brothers in Arms ku koreňom série.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky