Register

A password will be e-mailed to you.

Final Fantasy VII je najznámejší diel tejto série. Oznámenie remakeu vyvolalo v hernom svete obrovský boom, nakoľko fanúšikovia po novom spracovaní tejto legendy volali mnoho rokov. O tom, že sa pripravuje remake sme sa dozvedeli minulý rok počas PlayStation Experience 2014. Hra dnes dostala prvú ukážku, ktorá obsahuje in-game zábery.

Ukážka prvý krát predstavuje grafický štýl a nový systém bojov, ktorým sa bude remake od pôvodnej hry odlišovať. Taktiež sa zmení kamera, na postavy sa už nebudeme pozerať zhora, ale kamera bude po novom za chrbátom hrdinu.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky