Register

A password will be e-mailed to you.

Počas nevinného rozhovoru s hercom a dablérom Nolanom Northemom na MetroCon, ktorý prebiehal vo veľmi uvoľnenom štýle, vyplynula na povrch informácia o práci na The Last of US 2.

„Podľa toho, čo viem, v túto chvíľu herné štúdio Naughty Dog pracuje na The Last of Us 2“ povedal North popri tom, ako si zavtipkoval o svojej dablérskej postave Davida, vodcu kanibalov. V podstate sa dá konštatovať, že sa nejedná o obrovské prekvapenie. Pokračovanie série by som osobne označil za samozrejmé, vzhľadom na úspech prvej časti. Navyše, nejedná sa o prvý únik informácii o práci na hre, poteší však „oficiálnejšie“ podanie priamo od človeka z fachu.

Tešíte sa na nové The Last of US 2? Ja určite áno, páni z Naughty Dog vedia ako na vec a preto sa môžeme všetci s určitosťou tešiť na nové dobrodružstvá.

Zdroj: hrej.cz

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zakladateľ projektu somhrac.sk sa dlhoročne venoval recenziám audio zariadení, primárne sa však venoval recenziám slúchadiel, slúchadlových zosilňovačov a DAC zariadení. Rok pôsobil na poste šéfredaktora v rámci denníka pc.zoznam.sk, ktorý sa venuje recenziám a novinkám v oblasti HW, SW, technológií. Ako recenzent audiotechniky pôsobí od roku 2010. Od roku 2015 zakladá projekt somhrac.sk pre rozsiahlu komunitu hráčov.

Súvisiace príspevky