Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

PlayerUnknown’s Battlegrounds je jednou z najobľúbenejších hier súčasnosti. Battle Royale titul, v ktorom bojujete o prežitie je už nejakú dobu číslo jedna na Steame. Hru hráva viac, ako tri milióny hráčov, a to stále ide o Early Access. Ak však hraniu na PC neholdujete, potom vás iste poteší príchod konzolovej verzie.

Všetko, čo si môžu užívať hráči na PC, to do konca tohto roku príde aj na Xbox One. Ukážka síce v závere avizuje, že ide o konzolovú exkluzivitu pre konzolu od Microsoftu, no na YouTube je pod videom nápis „Xbox One console launch exclusive“, čo značí exkluzivitu časovú. Tak či onak, to teraz nehrá žiadnu úlohu. Na Xboxe One X by titul mal ponúknuť vylepšenú grafiku, ktorú môžete zhodnotiť z nasledovného videa. Finálny produkt bude určite vyzerať o niečo lepšie, keďže video je komprimované, no ako ukážka to dozaista stačí. Pripravte si zbrane, koncom roka vás očakávajú na bojisku.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky