Register

A password will be e-mailed to you.

Pred pár dňami bolo oznámené, že už čoskoro vyjde Industria, ktorá má byť klasickou FPS na štýl napríklad Half-Life. Hra nás zavedie do paralelného vesmíru v období studenej vojny, kde bude ústrednou časťou príbehu nájsť nezvestného kolegu. Popritom však budete bojovať o holý život a zisťovať, kde sa to vlastne ocitli.

Industria vyzerá na prvý pohľad pozoruhodne, a to najmä vďaka svojmu steampunkovému štýlu. Ale to, čo o hre zatiaľ vieme, môže vzbudzovať dosť rozporuplné pocity. Áno, Berlín v paralelnom svete plný robotov a iných podivných nepriateľov môže byť zaujímavý, ale na dnešnú dobu 4 hodinový príbeh a 4 zbrane nie sú veľmi veľkým lákadlom, čo sa týka herného obsahu. Zatiaľ je až príliš skoro, aby sme hru hneď odsúdili, takže si počkáme do 30. septembra 2021, kedy hra vyjde na PC, a až potom nad ňou vynesieme náš ortieľ. Stále však veríme, že nás Industria prekvapí.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky