Register

A password will be e-mailed to you.

Pokiaľ ste niekedy premýšlali nad kúpou predplatného Origin Access, ale vždy ste váhali, teraz máte šancu si to vyskúšať zadarmo. EA Games ponúka 7 dňový trial prístup, ktorý môžete kedykoľvek zrušiť. Okrem niekoľkých desiatok titulov tak získate aj zľavu 10% na hry, DLC, season passy a ďalšie produkty od EA Games.

Pokiaľ nepoznáte Origin Access, ide o predplatenú službu, ktorá vám sprístupní niekoľko desiatok EA titulov. Môžete si tak zahrať tituly ako Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars Battlefront, Dragon Age Inquisition, celú Mass Effect a Dead Space trilógiu a mnoho ďalších. K tomu získate 10% zľavu na nákupy hier (vrátane už zľavnených titulov) a niektoré nové hry si budete môcť vyskúšať tesne pred vydaním ako 10 hodinový trial.

Ponuka platí do 7. marca, takže máte ešte dosť času na rozmyslenie. Po uplynutí skúšobnej doby vám bude strhnutá čiastka podľa toho či ste zaškrtli mesačné platby, alebo ročné. Počas tých 7 dní však budete môcť svoje skúšobné predplatné zrušiť bez akéhokoľvek poplatku.

Komentuj!