Register

A password will be e-mailed to you.

Shadow Complex z roku 2009 bola až doteraz exkluzivita pre XBOX 360. Od dnešného dňa je exkluzivite koniec, hra v remastrovanej verzii prichádza na viacero platforiem. A to najlepšie, prvá dostupná verzia je dočasne zadarmo.

Sidescroll strieľačka Shadow Complex Remastered je od dnešného dňa dostupná pre platformu PC, navyše úplne zadarmo. Jediné, čo musíte spraviť, je navštíviť tento odkaz, stiahnuť si klienta od firmy Epic (Epic Game Launcher) a pustiť sa do hrania. Musíte sa však poponáhľať, táto ponuka je časovo obmedzená. Ak váhate, nie je to potrebné, ide o naozaj kvalitný titul, ovenčený vyše 50 oceneniami. Podľa serveru Metacritic si titul drží priemer hodnotení na čísle 88%.

do clanku

Pre platformy PS4 a XBOX One bude hra dostupná v priebehu budúceho roku, presný termín autori zatiaľ nezverejnili. Otázne zostáva, či sa konzolovým hráčom dostane rovnaká akcia, ako v prípade platformy PC, t.j. hra bude zo začiatku zadarmo. Na záver si poďme spoločne pozrieť oznamovací trailer.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky