Register

A password will be e-mailed to you.

Radi sa pri hrách bojíte? Obľubujete horrorové hry? Ak je vaša odpoveď na obe otázky áno, určite zbystrite pozornosť. Prichádza Outlast 2.

Oficiálne potvrdenie pokračovania sprevádza prvý teaser a približný dátum vydania. Prvý diel Outlastu spolu s DLC Whistleblower zaznamenali medzi hráčmi pozitívnu odozvu, vďaka čomu sa štúdio Red Barrels pustilo do regulérneho pokračovania.

Teaser naznačuje presun z uzavretých priestorov psychiatrickej liečebne, kde sa odohrávala prvá časť spolu s rozšírením. Tvorcovia oznámili, že pôjde o úplne nový príbeh zaoberajúci sa hlbinami ľudskej mysle a jej temnými  stránkami. Na podrobnejšie informácie o hre si však budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Dátum vydania je predbežne stanovený na jeseň 2016. O ďalších novinkách vás samozrejme budeme informovať.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky