Register

A password will be e-mailed to you.

Detská bojová záležitosť sa po čudnom štarte spred dvoch rokov pomaly, no isto rozbieha. Súpisku Warner Bros. bojovníkov najnovšie posilní antagonistická ikona z filmovej trilógie (štvorku, samozrejme, ignorujeme) Matrix od bratov, aktuálne sestier, Wachovských.

Pôvodná otvorená beta trvala takmer celý rok a pôvodne sa zdalo, že tak nejak autonómne prešla do plnohodnotnej verzie. Nakoniec autori prezradili, že šlo stále iba o testovanie, pričom sa rozhodli s projektom vyrukovať v kalendárnom období 2024. Projekt je teda čerstvo dostupný, kde je príhodné zmieniť, že vývojári nezaháľajú a snažia sa prichádzať s novým obsahom.

Práve preto dorazila neodlúčiteľná súčasť niekdajšej najmodernejšej akčnej filmovej série. Ak očakávate nejakú gameplay prezentáciu, musíme vás sklamať. Ide “iba” o slušnú animovanú sekvenciu referujúcu známe momenty z prvého Matrixu. Do toho sa, logicky, pridávajú aj ďalšie postavy hrateľné v rámci MultiVersus. Celkovo možno hovoriť o marketingovo šikovnom upozornení na zaujímavý prídavok.

Veľkým otáznikom je budúcnosť titulu ako takého. Je zrejmé, že vývojári vychádzali primárne zo Super Smash Bros., avšak je nutné uznať, že sa im podarilo prísť s dostatočne kvalitnou variáciou šikovne využívajúcou početné univerzá. Zábavnosť preto hre nechýba a zdá sa, že aktuálne má aj dostatok hráčov. Dôležité ale bude si komunitu kontinuálne udržiavať. A to rozhodne nie je jednoduchou úlohou. Snáď preto práve táto záležitosť nezapadne a neskončí pohltená početnou konkurenciou.

Komentuj!