Register

A password will be e-mailed to you.

Jún je už pár dní v plnom prúde, no je len začiatkom leta, ktoré nás ešte len čaká. Tohtoročné leto začíname vcelku netradične, teda najmä z pohľadu predplatného Xbox Game Pass. Už sme si vcelku zvykli, že každé 2 týždne v utorok sa dozvieme, čo si pre nás Microsoft pripravil. No tento mesiac sme sa dočkali menšej zmeny. Oznámenie nových titul prišlo až o dva dni neskôr, vo štvrtok. Nevadí, život prináša neustále nejaké zmeny, tak sa poďme trochu oneskorene pozrieť na to, čo nás v najbližšej dobe čaká. Zároveň si však môžete od dnešného dňa zahrať RPG Octopath Traveler. Hovoríte, že ste ho už dávno odohrali? Tak v tom prípade vás možno poteší jeho pokračovanie, ktoré je taktiež k dispozícii.

Poďme sa ale bližšie pozrieť, aké hry nám najbližší týždeň a pol prinesie. Čaká nás viacero zaujímavých hier, no tento mesiac sa bude niesť v duchu hororov. Ak ste fanúšikom série Dead Space rozhodne si nenechajte ujsť The Callisto Protocol. Okrem neho sa však dočkáme aj úplnej novinky v podobe Still Wakes the Deep, ktorá bude dostupná v predplatnom hneď v deň vydania. Ak vás nič z toho nenadchlo, možno vás potešia zvyšné dva tituly.

Ale rozpíšme si všetky hry pekne po poriadku podľa časovej osi, kedy budú dostupné:

  • Octopath Traveler (cloud, konzoly a PC) – už dostupný
  • Octopath Traveler II (cloud, konzoly a PC) – už dostupný
  • Depersonalization (PC) – 12. jún
  • Isonzo (cloud, konzoly a PC) – 13. jún
  • The Callisto Protocol (cloud, konzoly a PC) – 13. jún
  • Still Wakes the Deep (cloud, PC a Xbox Series X|S) – 18. jún

Zároveň 15. júna sa v predplatnom rozlúčime s nasledujúcimi hrami: Bramble: The Mountain King, High on Life, Rune Factory 4 Special, Spacelines from the Far Out a The Bookwalker.

Zdroje: Xbox Wire

Komentuj!