Register

A password will be e-mailed to you.

Apríl je tu a s ním aj posledná možnosť pridať si do knižnice marcové PS Plus (Essential) tituly EA Sports F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 a Destiny 2: Witch Queen, ktoré už zajtra vymení nová trojica. Tá je dostatočne rôznorodá, no či vás ponuka zaujme záleží od vášho vkusu.

Immortals of Aveum | PS5

Magická strieľačka pre jedného hráča z pohľadu prvej osoby rozpráva príbeh Jaka, ktorý sa pripojí k elitnému rádu bojových mágov, aby zachránil svet na pokraji priepasti. Mágia je základom vášho útoku aj obrany. Zažite rýchly, plynulý boj z pohľadu prvej osoby založený na kúzlach. Odomknite a vylepšujte viac ako 25 kúziel a 80 talentov. Objavujte, vylepšujte a vyrábajte stovky kúskov magického vybavenia, zdokonaľujte svoj herný štýl v troch silách mágie a staňte sa najmocnejším Triarchom Magnusom.

Minecraft Legends | PS4, PS5

V tejto akčnej strategickej hre preskúmate nežnú krajinu bohatých zdrojov a bujných biómov na pokraji skazy. Pustošivé pigliny robia neplechu a je na vás, aby ste vytvorili spojenectvá s novými priateľmi a známymi mobmi a potom viedli útok v epických bitkách proti zúrivým piglinom a bránili Overworld. V online hre až pre osem hráčov môžete vyzvať svojich priateľov alebo sa spojiť do intenzívnych bitiek, v ktorých budete brániť svoju dedinu a zároveň viesť svoje jednotky, aby zničili osady súperov.

Skul: The Hero Slayer | PS4

Pri útoku hrdinskej skupiny dobrodruhov na hrad kráľa démonov boli všetci jeho obyvatelia okrem jedného zajatí a uväznení. Teraz musíte ako kostlivec Skul zachrániť svojich démonických bratov. Táto 2D akčná skákačka sa môže pochváliť rogue-like prvkami s neustále sa meniacou mapou a rastúcim arzenálom schopností, z ktorých každá má svoj jedinečný rozsah útoku, rýchlosť a silu. Vybavte sa vždy dvoma typmi, aby vyhovovali vášmu hernému štýlu, a počas boja ich prepínajte, aby ste našli najlepšiu stratégiu na porazenie nepriateľov.

Okrem trojice hier bude dostupný aj Overwatch 2 Mega Bundle, ktorý obsahuje Beekeeper Sigma Legendary Skin, Art Deco Symmetra Legendary Skin, Runner Sojourn Epic Skin, Punker Queen Junker Queen Epic Skin, Construction Ramattra Epic Skin, Matsuri Kiriko Epic Skin, Cassia Lifeweaver Epic Skin, Amethyst Illari Epic Skin, Rugby Mauga Epic Skin a 5x Battle Pass Tier Skip.

Od zajtra, to jest 2. apríla až do 30. apríla bude taktiež možnosť zapojiť sa do súťaže o 2 lístky na finále Ligy majstrov UEFA. V cene je doprava i ubytovanie, pričom Slovensko je medzi krajinami, z ktorých sa možno zapojiť, tak ak máte aktívne členstvo PS Plus, neváhajte sa zapojiť. Podmienky sú nasledovné:

  • Pridajte si do knižnice aprílové PS Plus hry – Minecraft Legends, Immortals of Aveum a Skul: Skul: Zabíjačka hrdinov.
  • Zahrajte si aspoň jednu z aprílových mesačných hier.
  • Správne odpovedzte na sériu otázok založených na aprílových mesačných hrách.

Do súťaže by sa malo dať prihlásiť skrz tento odkaz, avšak treba počkať do zajtra, nakoľko aktuálne ešte nemožno splniť podmienky súťaže.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!