Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Zombie Army (pôvodne aj so slovíčkom Nazi) tu s nami je už desať rokov, pričom sa dočkala štyroch samostatných projektov tradičného strihu. Počas terajšieho kalendárneho obdobia má však vyjsť ďalší prírastok, tentokrát určený pre zážitok vo virtuálnej realite. Ako na nás pôsobí ukážka?

Aktuálne pomerne slušne. Vývojári evidentne veľmi dobre vedia, že táto sága je primárne o mordovaní živých mŕtvol a preto sa trailer skladá z kosenia oponentúry na päticu rôznych spôsobov. Brokovnicou, jednoručnou pištoľou alebo samopalom. Môže pritom ísť o solídnu žánrovú zábavu, ktorá síce nijak nebude posúvať hranice a možnosti VR zážitkov, avšak minimálne by mohla doručiť masívnu porciu morbídnej brutality.

Sprievodný text ďalej sľubuje samostatnú príbehovú kampaň, autentické zbrane z druhej svetovej vojny či dokonca kooperáciu pre dvoch vojakov s jedným spoločným cieľom. Momentálne to teda vyzerá, že nepôjde o narýchlo vytvorený titul, ale plnohodnotnú súčasť Zombie Army univerza, ktorej bola venovaná adekvátna pozornosť.

Počin má doraziť v priebehu terajšieho kalendárneho obdobia, avšak akéhokoľvek fixného či orientačného okna sme sa, žiaľ, nedočkali. Zombie Army VR bude dostupné ako na osobných počítačoch, tak aj na konzolách PlayStation 5, respektíve na PS VR2. Dáte šancu takémuto zážitku, prípadne vás lákajú klasickejšie diely úspešnej série? Pokojne sa podeľte o svoje názory prostredníctvom dostupných komentárov.

Komentuj!