Register

A password will be e-mailed to you.

Chvíľa, na ktorú priaznivci FromSoftware a ich predposledného titulu ELDEN RING čakali, konečne nastala. Vývojári nám ukázali nielen gameplay zábery, ale odhalili dátum vydania, ďalšie podrobnosti o rozšírení a zberateľskú edíciu, po ktorej určite nejeden fanúšik bude túžiť.

Začnime rovno tou najpodstatnejšou správou, Shadow of the Erdtree vyjde 21. júna pre PC (Steam), PS5, PS4, Xbox One a Xbox Series X|S, rovnako ako základná hra. Pôjde o najväčšiu expanziu, akú kedy FromSoftware robili, čomu odpovedá aj cenovka stanovená na 39,99€.

Spolu s oznámením dátumu vydania bola odhalená i zberateľská edícia, po ktorej sa na oficiálnom e-shope Bandai Namco len tak zaprášilo, no i tuzemské obchody by v najbližších dňoch mali nahodiť predobjednávky, takže ak máte o 249,99€ zberateľku záujem, s objednávkou následne neotáľajte.

Čo sa týka nejakých bližších informácií, rozšírenie sa bude točiť okolo Miquella, brata Malenie. Dostaneme sa do novej lokality, ktorá bude od pôvodnej mapy oddelená, pričom jej rozloha by viac-menej mala byť ako má oblasť Limgrave. Niektorí bossovia opäť hráčov poriadne preveria, keďže by ich náročnosť mala byť podobná ako už pri už spomínanej Malenii. Pribudnú taktiež nové zbrane a bossovia, takže sa určite je na čo tešiť, obzvlášť ak si vás získala pôvodná hra.

Zdroj: tlačová správa

Komentuj!