Register

A password will be e-mailed to you.

Je známym faktom, že k nám prichádza nový ročník virtuálneho wresltingu. To v praxi znamená, že 2K spúšťa pomerne masívnu marketingovú kampaň, kedy každý týždeň odprezentuje jedno či dve videá z pripravovaného titulu. Tentokrát sme sa dočkali ukážky legiend prítomných v očakávanej hre.

Znova je všetko naviazané na WrestleManiu, keďže najnovší počin Visual Concepts bude vzdávať hold práve tomuto masívnu eventu, ktorý sa stal neodlúčiteľnou súčasťou zábavného športu. V ukážke sa objavia stálice v podobe Stone Cold Steve Austina, The Rocka alebo Hulka Hogana. Jednotlivé úseky hrateľnosti sú prerývané autentickými videami, pričom trailer prisľúbil, že so žijúcimi hviezdami boli nahrané aj nové materiály.

Naskytuje sa preto možnosť nielen vyrozprávať bohatú históriu, no sofistikovane spracovať jej odkaz aj nostalgickou optikou priamych aktérov. Uvidíme však či sa autorom podarí koncept vyťažiť adekvátne. Každopádne, bolo odhalené, že nás čaká až dvadsať jedna unikátnych zápasov odohrávajúcich sa počas rôznych rokov.

WWE 2K24 má na naše herné zariadenia doraziť ôsmeho marca 2024. Do klietky sa budú môcť postaviť hráči konzol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i osobných počítačov. Ako na vás zatiaľ pôsobí kampaň projektu? Myslíte, že autori dobre spracujú históriu jedného z najzásadnejších elementov športu, prípadne pôjde o premárnený potenciál?

Komentuj!