Register

A password will be e-mailed to you.

Aj tento rok prinesie novú iteráciu obľúbeného amerického športového programu založeného na súboji dvoch a viacerých zápasníkov. Pre prichádzajúci ročník si autori zvolili odkaz WrestleManie, ktorá sa môže popýšiť takmer štyridsať ročnou tradíciou. Nový trailer pritom pôsobí pomerne atraktívne a fanúšikov nepochybne zaujme.

Ide o sériu sekvencií s digitálnymi ikonami tohto športu priamo v centre súboja. Objavujú sa tu staré legendy i nové tváre, ktoré formovali wrestling ako taký. Je nutné dodať, že po vizuálnej stránke počin spĺňa terajšie štandardy a hoci upgrade oproti predchodcovi nie je zásadný, isté zmeny si najskalnejší hráči určite všimnú.

Súpiska má byť tvorená viac ako dvomi stovkami zápasníkov, takže rozhodne bude z čoho vyberať. Nehovoriac o tom, že sa tu objaví aj Muhammad Ali, ktorého podoba sa vo virtuálnych bojových tituloch objavuje čoraz častejšie. Jeho prítomnosť by súčasne mohla naznačovať aj hernú rekonštrukciu úplne prvej WrestleManie, kde sa športový šampión a legenda boxu objavila. Koniec koncov, práve tento ročník sa má pozrieť na kompletnú históriu zmieneného eventu.

WWE 2K24 dorazí na naše herné zariadenia ôsmeho marca 2024. Do ringových zápasov sa budú môcť pustiť majitelia konzol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i osobných počítačov. Vyskúšate prichádzajúci titul, prípadne nie ste cieľovou skupinou obdobných záležitostí?

Komentuj!

O autorovi

Veľký fanúšik hier, ktorý si dokáže rovnako užiť temnú adventúru ako aj futuristické FPS. Hry hrávam v podstate od malička a asi aj preto som si k nim vybudoval veľký vzťah a stali sa aj mojou najväčšou vášňou. Okrem hier samozrejme obľubujem filmy a miestami si prečítam dobrú knihu. No hry budú mať v mojom srdci vždy najväčšie miesto.

Súvisiace príspevky