Register

A password will be e-mailed to you.

Survival počin Smalland je pripravený, podľa vývojárov zo štúdia Merge Games, opustiť predbežný prístup a objaviť sa vo svojej plnej verzii na platformách PC, PlayStation 5 a Xboxe Series X/S. Ocitneme sa v ňom v zvláštnom svete, kde sa staneme členmi malej rasy s veľkým cieľom: dobyť obrovskú pevninu, ktorú po sebe zanechali obri.

V úlohe miniatúrnych bytostí nás čaká skúmanie okolia, zháňanie surovín, vyrábanie predmetov a stavba budov v snahe získať v tomto novom, nepriateľskom svete pevnú pôdu pod nohami. „Šplhajte po stromoch týčiacich sa do nezmerných výšok, putujte rozsiahlymi prasklinami v zemi, skúmajte husté lesy, nebezpečné močiare a zvláštne rozvaliny – to všetko v obrovskom otvorenom sandboxovom svete z novej, originálnej perspektívy. S pomocou príbehových úloh a nehrateľných postáv potom zistite viac o histórii malých ľudí,“ píše sa v tlačovej správe od vývojárov.

Do tohto survival dobrodružstva sa môžete pustiť buď sami, alebo až s desiatimi hráčmi. Plná verzia vyjde 15. februára 2024. V predaji bude aj krabicová PlayStation 5 verzia s brožúrou obsahujúca informácie o herných postavách.

Komentuj!